Hakkımızda

HİZMETLERİMİZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanda her zaman en iyiyi hedefledik, sizlere en özenli hizmeti verebilmenin, yaptığımız işleri kusursuz ve hatasız teslim etmenin mutluluğunu yaşadık. Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası tüm işlerde, alanında uzman personelimiz ile sizlere profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Baskı Öncesi
Uzman personelimiz, yaratıcılık ve teknolojinin verdiği destek ile grafik tasarımlarınızı gerçekleştirmekte ve düşlerinizi kağıda dökmenize yardımcı olmaktadır. Titizlikle gerçekleştirilen montaj ve kalıp işlemlerinin ardından, ürününüz baskıya hazır hale getirilmektedir.

Baskı
28 yıldır kağıdın üzerine dünyalar kuran Fersa Ofset Baskı Tesisleri, sürekli gelişen baskı teknolojisini takip etmekte ve tecrübeli personelinin kullandığı ileri teknoloji ürünü baskı makineleri ile baskı sırasında oluşabilecek hata paylarını yok etmektedir.

Baskı Sonrası
Baskı işlemleri biten ürününüze son şekli verilmek üzere, özenle kağıt işleme ve sonlanma işlemleri uygulanmaktadır. Kırım, selefon, lak, kapak takma, tel dikiş, iplik dikiş, kesim, yapıştırma, spiral takma, varak, yaldız, gofre ve ürününüzün gerektirdiği diğer tüm sonlanma işlemleri tesislerimizde tecrübe ve teknolojinin bir araya gelmesi ile gerçekleştirilmekte ve paketlenerek sevkıyata hazır hale getirilmektedir.

Sevkiyat
Paketlenen ürünler, size zaman kaybettirmeden adresinize teslim edilmektedir.

Kalite Kontrol
Kalite kontrol ekibimiz, ürünlerinizin yüksek kalitede ve hızda, isteklerinize ve beklentilerinize uygun üretilmesini sağlamaktadır. Baskı sektörü ile ilgili kalite kontrol sürecindeki gelişmeler takip edilmekte ve gerekli güncellemeler yapılmaktadır.

İhracat
Türkiye’deki müşterilerimiz tarafından onay görmüş ve benimsenmiş Fersa Ofset kalitesi, yurtdışında da temsil edilmektedir.

İdari Bölümler
Fersa Ofset Baskı Tesisleri’nin; tecrübe, bilgi ve teknolojinin birleşiminden gelen gücünü iş ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.