HAKKIMIZDA

Geçmişten Günümüze Fersa Ofset ...Matbaacılık, üretim süreci içinde birden fazla aşamaları olan, ekip olarak kotarıları ve zamana karşı yarışılarak gerekleştirilen bir işkoludur. 1978 yılında 4 kişilik bir ekip olarak 65 m2’lik bir alanda bu uzun koşuya başlayan Fersa Ofset ve Dijital Baskı Sistemleri, bugün 35 kişilik bir ekip olarak 4500 m2’lik kapalı üretim alanında, zamana karşı ve kalite standartlarından ödün vermeksizin çalışmaktadır. Takım ruhundaki başarısı, tüm üretim aşamalarındaki ekiplerin bir sonraki ekibe sorunsuz ve doğru çözülmüş bir işi devretmesinde yatar. Sonuçta siz müşterilerimizden devir aldığımız işinizi, bilgi birikimimiz ve emeğimizle işleyerek, sektöründe önde giden olarak size geri verebilmek Fersa Ofset ve Dijital Baskı sistemlerinin felsefesidir.

Daha Fazlası İçin İLETİŞİME GEÇİN

HİZMETLER

GRAFİK TASARIM

Bize, yeni şirketinizin amblemini tasarlatabilir, bizden kurumsal kimlik çalışması içinde yer alan antetli kağıt, dosya, zarf, kartvizit, fatura vb. türdeki işleri üretmemizi isteyebilirsiniz. Katolog, ürün listesi, faaliyet raporu, afiş, poster, etiket, ambalaj, kutu, fiyat listesi, billboard gibi basım sanayi ürünlerinizi ya da gazete, dergi, bülten gibi periyodik ürünlerinizi hazırlatabilir, bastırabilirsiniz. Hediyelik eşyalarınızı, promosyon ürünlerinizi kendi bünyemizdeki atölyelerimizde hazırlar ve size sunarız.

BASKI

İşletmemizde kullandığımız 70x100 5 renk ve 70x100 8 renk Komori baskı makinelerimiz ile günlük baskı kapasitemizi 420.000 baskıya çıkarttık. 115 cm. Polar keski makinesi ile 8 saatte 10 ton kağıt kesebiliyor; Herzog-Heymann 14 Çanta Kırım, 2005 MBO 4 Çanta 3 Balta Kırım makinelerimizle 500.000 forma kırıyor; Tel dikiş ile 100.000 forma dikiyoruz.

MÜCELLİT

Baskı sonrasında her adımda yanınızdayız. Baskı aşamasından sonra kalite ve renk kontrolünü geçen işler, aynı özenle cilt, kesim, yapıştırma gibi talepleri tek çatı altında sunuyoruz.

LOJİSTİK

Üretimde son halini almış ürünler tam âdetinde, gramajında, dilenen yöntemle paketlenip sevk edilir.

PORTFOLYO

Portfolio 1

Portfolio 1

Portfolio 1

Portfolio 1

Portfolio 1

Portfolio 1

Portfolio 1

Portfolio 1